DobryZubar.sk

najlepší zubári Slovenska

na každé mesto iba 6 stomatológov*

 

Zarezervujte si už teraz

svoju pozíciu medzi najlepšími

ročný poplatok

namiesto 79 EUR

teraz len 39,95 € bez DPH

47,94 € s DPH

Registrovať sa
 

Priestor pre výnimočných zubárov

Nestraťte sa v dave stomatológov

Čím ďalej, tým viac ľudí hľadá denne zubára na internete. Z veľkého množstva si ťažko vyberajú, lebo nevedia, ktorý z toho množstva je dobrý zubár. Chcú mať istotu, že si vybrali správne. Zubár sám musí vzbudzovať dôveru. Rovnako ale aj jeho prezentácia. Prezentáciou na DobryZubar.sk vzbudíte nielen pozornosť, ale aj dôveru nových pacientov. Vďaka prehľadnému zoznamu, v ktorom bude figurovať na každé mesto iba 6 stomatológov*, si Vás noví pacienti rýchlo nájdu.

Netrápte sa reklamou

Platíte drahé reklamy na internete? Investujte radšej do kvalitnej prezentácie, ktorá Vám prinesie lepšie výsledky! Prezentácia u nás je jediná reklama, ktorú budete potrebovať. Profil na DobryZubar.sk Vám bude slúžiť aj ako Vaša domovská webová stránka.

Získajte nových pacientov

Dobré referencie sú tou najlepšou reklamou. Pridajte si aj Vy do svojho profilu jednoduchým spôsobom pozitívne odporúčania Vašich spokojných pacientov. Vzbudíte tým dôveru ľudí, čo Vám pomôže pri získavaní nových pacientov. Ľuďom, ktorí si hľadajú zubára, tým pomôžete sa rozhodnúť.

Čo získam registráciou?

Pozíciu v exkluzívnom zozname najlepších stomatológov Slovenska.

Pekný prezentačný profil s adresou v tvare www.DobryZubar.sk/VaseMeno.

Možnosť pridávať odporúčania spokojných pacientov.

Zaregistrujte sa už teraz s 50% zľavou a obsaďte vrchné pozície!**

Mám záujem