Zubár Žilina

Anthe clinic

Zubná klinika - komplexné stomatologické služby

Anthe clinic
4.8 (96.55%) 29 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Veľká Okružná 8680/61

01001 Žilina

Kontakty

0908 123 010

info@anthe.sk

https://anthe.sk/

Ordinačné hodiny

Pondelok8:00 - 16:00

Utorok8:00 - 16:00

Streda8:00 - 16:00

Štvrtok8:00 - 16:00

Piatok8:00 - 16:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

 

Informácie o ambulancii

V Anthe clinic si vážime každého klienta a jeho potreby, preto vám poskytneme osobitný prístup pri riešení vašich problémov so zubami. Počas konzultácie vás dôkladne vyšetríme, zhodnotíme stav a navrhneme vám optimálny plán liečby. A to všetko s úsmevom a ochotou pomôcť. Už nemusíte behať od jedného špecialistu k druhému. V Anthe clinic vám poskytneme všetko, čo potrebujete – od preventívnych prehliadok, cez endodonciu, implantológiu až po zložité chirurgické zákroky. A to všetko za prijateľné ceny a s garanciou najlepších výsledkov. 

Odporúčania pacientov

Veľká spokojnosť s touto klinikou a pánom zubárom. Veľmi profesionálny prístup a odbornosť. Rada odporučím všetkým ďalej. Natália Kořinková

Veľká spokojnosť s touto klinikou a pánom zubárom. Veľmi profesionálny prístup a odbornosť. Rada odporučím všetkým ďalej. Natália Kořinková

Úžasný lekár, obdivuhodná precíznosť, milý a ľudský prístup... Bezbolestné ošetrenie o akom som predtým len snívala a samozrejme príjemné prostredie kliniky a milá pani sestrička. Dana R.

Výborný prístup, špičkovo vybavená ambulancia. Všetko pekne nové, čisté, voňavé. Profi! Odporúčam. Ľubomír Z.

Vysoko profesionálny Pán Doktor Baroš so špecializáciou aj na chirurgické zásahy. Veľmi milá sestrička. Termíny prispôsobia rodičom s deťmi. Všetko perfektné. Lenka Š.