Zubár Banská Bystrica

Dent – zubná ambulancia

Komplexná zubná starostlivosť pre celú rodinu

Dent – zubná ambulancia
4.8 (95%) 12 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Námestie SNP 2

97401 Banská Bystrica

Kontakty

0918 977 744

info@dentbb.sk

https://dentbb.sk/

Ordinačné hodiny

Pondelok7:00 - 16:00

Utorok7:00 - 16:00

Streda7:00 - 16:00

Štvrtok7:00 - 16:00

Piatok7:00 - 16:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

 

Informácie o ambulancii

Sme pripravení Vám poradiť a pomôcť v starostlivosti o Váš chrup, kde odmenou pre nás aj Vás, bude Váš krásny a spokojný úsmev. Venujeme sa celému spektru stomatologických výkonov. Ošetrujeme deti aj dospelých. Dôraz kladieme na ľudský prístup, bezbolestné ošetrenie a zároveň precízne a detailné ošetrenie. Celok sa skladá z detailov a každý detail rozhoduje: preto od samého začiatku pracujeme s operačným mikroskopom. Sústavne sa vzdelávame a navštevujeme domáce aj medzinárodné kurzy, aby sme mohli spoľahlivo ošetrovať pacientov podľa najnovších poznatkov a trendov. Prijímame nových pacientov. 

Odporúčania pacientov

Maximálna profesionalita, úžasný prístup k pacientovi, fantastický kolektív. Som nadmieru spokojná a určite odporúčam každému, kto chce mať nielen zdravé zúbky ale aj krásny úsmev. Ľubica Lacková

Skutočne skvelá práca a odbornosť doktora. Vždy som bol veľmi spokojný. Matúš K.

Veľmi dobrá a moderná klinika a veľmi profesionálni lekári, išla som s veľkou dierou v zube a odchádzala s perfektne obnoveným zubom. Hovoria aj anglicky, čo je v mojom prípade veľké plus. Marcela A.

Zubnú ambulanciu som navštívila pred rokom a pol zhruba a musím napísať, že som naozaj lepšie rozhodnutie nemohla spraviť. Po tom, kde mi iní “spackali” 90% úkonov ,čo sa týka mojich požiadaviek a ich zvážení, som naozaj prišla smutná a zúfalá k p.zubárovi Halásovi… a musím napísať, že je to skutočne Pán Zubár, ktorý vie čo robí, baví ho jeho práca.. a hlavne to, čo sľúbil aj dodržal. Patrí mu veľká vďaka , nakoľko moje sebavedomie nebolo žiadne vďaka iným, ktorí svoju prácu “pokazili” . Viem, že sa na zúbkoch namakal, ale ja som videla ,že už keď videl výsledný efekt, tak to celé zdieľal so mnou a tešil sa Veľká empatia , tak ako ju nájdete u p.zubára, tak ju nájdete v celom tíme týchto skvelých ľudí. Nemenila by som ,prajem im všetko dobré. Odporúčam. Natália Cebáková

Veľmi milý, príjemný kolektív, mala som panický strach zo zubárov, ale veľmi rýchlo som ho odstránila, vďaka pánovi doktorovi, bohužiaľ, viem len krstné meno Michal, bol milý, stále sa ma pýtal, či je všetko v poriadku, odporúčam každému Dent s.r.o navštíviť, majú nádhernú a hlavne bezbolestne prácu, ďakujem Vám všetkým a pozdravujem, do skorého videnia. Simona O.