Zubár Žilina

Medhouse

Zubár v centre Žiliny pre celú rodinu.

Medhouse
4.9 (97.5%) 8 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Makovického 15

010 01 Žilina

Kontakty

0948 62 33 66

0901 76 33 66

recepcia@medhouse.sk

https://www.medhouse.sk/

Ordinačné hodiny

Pondelok7:00 - 20:00

Utorok7:00 - 20:00

Streda7:00 - 20:00

Štvrtok7:00 - 20:00

Piatok7:00 - 20:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

Union, Dôvera, Všeobecná zdrav. poisťovňa 

Informácie o ambulancii

Prvotriedna starostlivosť pod jednou strechou. Od implantátov, cez dentálnu hygienu, až po bielenie vám pomôžeme na ceste ku krásnemu a zdravému úsmevu. S heslom „zubár pre celú rodinu“ pracujeme tak, aby ste sa u nás cítili dobre všetci - od detí až po dôchodcov. Aby sme vám mohli poskytnúť tú najlepšiu starostlivosť, sme vybavení modernými technológiami, ktoré patria do ambulancie 21. storočia. Ak bude treba, na mieste vám zhotovíme 3D röntgen, naskenujeme chrup pre vyrobenie perfektného implantátu, alebo jednoducho vyčistíme zuby originálnou AIR-FLOW® technológiou. 

Odporúčania pacientov

Veľké ďakujem za ošetrenie Jakubka. Martina Holienková

Dnes som bola na zakroku u pana doktora. Vyborny profesional vsetko podrobne vysvetlil. Aj ked bol zakrok pomerne zlozity bol bezbolestny, vlastne som tam skoro zaspala. Odporucam. Terminy su volne doobeda aj poobede. Ziadne cakanie na termin pol roka a podobne. V cakarni som stravila asi minutu. Maju to tam velmi dobre zorganizovane. Zatial som velmi spokojna. Lucia S.

Bola som už opakovane na hygiene u pani Sitarikovej a vždy to bola výborná skúsenosť - maximálne profesionálny a zároveň ľudský prístup! Bezbolestná, bezchybná hygiena plus poradenstvo - všetko v pohodičke a s úsmevom! Som naozaj veľmi spokojná a plánujem prísť znovu, napriek tomu, že žijem v ČR :) Zuzana Babincová

Dobrý deň, touto cestou sa chcem veľmi pekne poďakovať pani MUDr. Ursík a jej celému kolektívu za vynikajúce odvedené ošetrenie môjho chrupu. Zo strachu, ktorý som mal pred týmto zákrokom ma ukľudnil váš veľmi milý a príjemný personál, profesionálny prístup a veľmi priateľské jednanie. Ešte raz ĎAKUJEM Jozef B.

Moderná klinika, odporúčam Dr. Michaelu Ursík. Mala príjemný, milý a ľudský prístup- bolo vidieť, že práca ju baví. Všetko čo robí vysvetlí. Za mňa 110%spokojnost s pani doktorkou. Na termín som dlho nečakal. Marek Bacinsky