Zubár Žilina

PLANETA dental clinic

Komplexná bezbolestná zubná starostlivosť

PLANETA dental clinic
4.7 (94.67%) 15 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Moyzesova 916/35

010 01 Žilina

Ordinačné hodiny

Pondelok7:00 - 15:30

Utorok7:00 - 15:30

Streda7:00 - 15:30

Štvrtok7:00 - 15:30

Piatok7:00 - 15:30

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

Union, Dôvera, Všeobecná zdrav. poisťovňa 

Informácie o ambulancii

Zubná klinika PLANETA si zakladá na prostredí, kde sa má pacient cítiť uvoľnene, komfortne a predovšetkým bez obáv z nastávajúceho vyšetrenia. Sme verní naším pacientom a vždy nás poteší keď sa ku nám pacienti s radosťou vrátia. Veríme, že aj bolestivé zákroky sa dajú v súčasnosti previesť tak, aby došlo k zminimalizovaniu nepríjemných pocitov a zákazníci si od nás odniesli len to najlepšie- krásny zdravý úsmev. Za všetkým týmto stojí náš mladý dynamický tím, ktorý sa každým dňom zdokonaľuje a vnáša do našej kliniky nielen profesionálny prístup na vysokej úrovni, ale taktiež priateľskú atmosféru a pocit že ste v dobrých rukách.  Našou víziou je byť doktorom, ktorý vie usmerniť, pomôcť a poskytnúť vysokoodbornú starostlivosť.  Naša práca je to čo nás baví a každý deň je pre nás cestou k lepším výsledkom. Výsledok našej práce a Vaša spokojnosť je pre nás prvoradá. 

Odporúčania pacientov

Jednoznacne odporucam. Profesionalny pristup a metody, vsteko s Vami konzultuju a vysvetluju. K p. doktorovi Planetovi chodim uz zopar rokov a za ten cas zmenil moj usmev na nepoznanie, a zaroven odstranil moj strach zo zubara pochadzajuci este z detstva. Prijemna a uvolnena atmosfera pocas vysetrenia a vsetky zakroky su bezbolestne. Igor D.

Nedávno som navštívil stomatologickú kliniku „PLANETA dental clinic“ a musím povedať, že odbornosť a starostlivosť, ktorú mi tu poskytli, bola vynikajúca. Personál bol milý a ústretový. Simon

Maximálna spokojnosť s ošetrením, profesionálny prístup a ústretovosť. David

Úžasný prístup a hlavne k deťom. Dokonca pani na recepcii úžasné milá a ústretová. Kiežby sa takto správali všetci lekári. Všetko do detailov pekne vysvetlia a vyšetrenie je naozaj rozsiahle, až som bola prekvapená. Keď sme odchádzali, pýtam sa syna ...ako bolo a odpoveď .....dobreee a úsmev od ucha k uchu. Za nás topka. Zuzana P.

Dnes sme boli s deťmi. Je tu tá najmilšia pani zubárka, srdečný a trpezlivý prístup ... top vyšetrenie. Dlho som hľadala detského zubára, oplatilo sa !!! Preveľká spokojnosť. Anita Š.