Zubár Žilina

Dentoma

Stomatologická klinika - komplexná zubná starostlivosť

Dentoma
4.8 (95%) 8 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Vojtecha Spanyola 1757/1

010 01 Žilina

Kontakty

0948 949 771

info@dentoma.sk

https://dentoma.sk/

Ordinačné hodiny

Pondelok7:00-12:00 12:30-20:00

Utorok7:00-12:00 12:30-20:00

Streda7:00-12:00 12:30-20:00

Štvrtok7:00-12:00 12:30-20:00

Piatok7:00-12:00 12:30-16:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

Union, Dôvera, Všeobecná zdrav. poisťovňa 

Informácie o ambulancii

U nás vám ošetríme akýkoľvek problém, ktorý máte s vašimi zubmi. Či už ide o bežnú výplň, pravidelné prehliadky ústnej dutiny, stomatochirurgiu, bielenie zubov, protetickú stomatológiu, implantológiu, endodonciu či panoramatický RTG. Sme tu pre vás ráno, poobede aj večer. Dohodnite si termín prehliadky alebo ošetrenia vtedy, kedy to najlepšie vyhovuje vám. Stále prijímame nových pacientov. Naše zubné ambulancie a špecialisti radi ošetria všetkých, dospelých aj deti. Bezplatné parkovisko priamo pred budovou stomatologickej kliniky. 

Odporúčania pacientov

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať pánovi doktorovi MDDr. Danielovi Baranovi za úžasný a trpezlivý prístup k citlivým pacientom ako som ja. Taktiež vždy usmiatym sestričkám :-) a v neposlednom rade pani Dentálnej Hygieničke Hadbábnej za super odvedenú dentálnu hygienu :-) . Vďaka patrí aj všetkým recepčným, ktoré robia perfektný servis :-). Ďakujem a odporúčam kliniku všetkými desiatimi. Monika Lapuníková

Úžasná klinika a skvelá starostlivosť. Vďaka pánovi doktorovi Baranovi sa konečne nebojím zubára. Jana Repáňová

Po troch návštevách môžem maximálne odporúčať. Dodržiavanie termínu, príjemný personál a hlavne trpezlivá, šikovná a precízna Dr. Kachura. Milan K.

Mimoriadne profesionálny prístup každý jeden krát, keď som kliniku navštívil. Prostredie je veľmi príjemné aj personál, pričom na to množstvo pacientov ktorí navštevujú kliniku, človek vôbec nečaká. Extrakcia dvoch zubov múdrosti naraz bola bez problému, čo som sa najviac bál boli stavy po tom, no bol som minimálne opuchnutý a bolesť po zákroku som nemal takmer žiadnu, keď odznela anestéza. Miroslav K.

Výborný, profesionálny a ľudský prístup, môžem len odporúčať. Ošetrený bol môj 8 ročný syn , pani doktorka aj sestrička veľmi empatické a milé. Sisi

Rozhodla som sa pre extrakciu všetkých 4 zubov múdrosti práve tu aj napriek tomu že pochádzam z Prievidze. Extrakcia  bola vykonaná počas dvoch sedení s MDDr. Zuzanou Frlíčkovou. Pani doktorka má veľmi príjemné a profesionálne vystupovanie, počas celého zákroku so mnou komunikovala a pýtala sa či je všetko v poriadku. Rovnako aj jej sestrička je veľmi milá. Počas oboch zákrokov som sa aj napriek strachu cítila veľmi príjemne. Po extrakcii som nemala žiadne komplikácie ani bolesti, bola som len jemne opuchnutá.  Jednoznačne odporúčam! Nikoleta M.