Zubár Banská Bystrica

Edemed

Stomatologická klinika - komplexná zubná starostlivosť

Edemed
4.5 (90%) 8 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Horná 61

974 05 Banská Bystrica

Ordinačné hodiny

Pondelok7:30 - 16:00

Utorok7:30 - 16:00

Streda7:30 - 16:00

Štvrtok7:30 - 16:00

Piatok7:30 - 15:30

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

Union, Dôvera, Všeobecná zdrav. poisťovňa 

Informácie o ambulancii

Stomatologická klinika EDEMED je zárukou kvality. Profesionálna zubná starostlivosť v príjemnom prostredí s použitím najmodernejšieho materiálneho a technologického vybavenia. U nás je na 1. mieste odbornosť, príjemné prostredie a hlavne ľudský prístup k pacientom. Sme moderná klinika a používame digitálnu stomatológiu. Okrem iného vykonávame aj zákroky: stomatochirurgické , implantológie a parodontológie. Ponúkame komplexné stomatologické ošetrenie pre deti aj dospelých.

Odporúčania pacientov

Veľmi veľmi odporúčam! Veľká profesionalita, veľmi príjemne som sa cítila a operácia a zavedenie implantátu  bolo úplne bezbolestné. Nový zúbok vyzerá veľmi prirodzene! Ďakujem. Kristína K.

Hoci nie som ich pacient, táto ambulancia ma ako jediná v BB prijala, keď som riešila akútny stav so zubami a nemala som možnosť ísť k svojmu zubárovi. Pán doktor je naozaj profesionál s perfektným prístupom k pacientovi. Všetko podrobne vysvetlil, podporil pri najväčších bolestiach. Všetkým túto kliniku odporúčam. Emma Čiešková

Asi nebudem jediná čo má zo zubára paniku. A nie dobrú skúsenosť z minulosti. Ale neľutujem výber zubára. Som maximálne spokojná s prístupom, zákrokmi a vysvetlením čo sa bude diať a čo by odporúčal pán doktor zmeniť. Ochotné a veľmi milé sestričky. Veľmi profesionálny prístup. Určite ostanem verná. Eva Kohoutová

Kvalita úkonov, jednanie, ústretovosť, lokalita, priestory a vybavenie naozaj na TOP úrovni. Môžem len odporučiť. Tomáš Ch.

Roky som sa bála ísť k zubárovi. Odkedy poznám toto miesto a ľudí pracujúcich v ambulancii, ísť k zubárovi je naozaj iná skúsenosť - profesionálny prístup celého tímu, dobrá starostlivosť a rady a čo si vážim najviac je veľmi milá komunikácia. Všetkým vám veľmi pekne ďakujem! Katka H.