Ohodnoťte svojho stomatológa

Máte pozitívnu alebo negatívnu skúsenosť so zubárom, ktorý má u nás profil? Venujte nám dve minúty svojho času a aspoň stručne nám popíšte svoju skúsenosť. Pomôžete tým svojmu zubárovi zlepšiť svoje služby (alebo ho potešíte svojou pochvalou) a nám táto informácia poslúži pre štatistiky o kvalite stomatológov na DobryZubar.sk, aby ste tu našli naozaj len dobrých zubárov :)

Ako to funguje

  • Rešpektujeme Vaše právo na ochranu súkromia, preto Vaše meno ani Váš email nebudú nikde zobrazené ani ich určite nepošleme zubárovi, ktorého hodnotíte.
  • Vaše hodnotenie pošleme stomatológovi, ktorého sa týka, ale len text hodnotenia – zubár sa nedozvie, kto ho hodnotil. Ak si budete želať, aby zubár vedel, že ste to písali Vy, napíšte nám do správy, že Vám to nevadí.
  • Hodnotenie je teda do istej miery anonymné, Vaše osobné údaje (meno a email) uvidíme len my (administrátor DobryZubar.sk). V prípade, že by sme si potrebovali niečo upresniť, napíšeme Vám email. Ohľadom hodnotenia však budete komunikovať len s nami, zubár sa nedozvie, že ide o Vás.
  • Pozitívne hodnotenie si stomatológ bude môcť pridať medzi odporúčania do svojho profilu.
  • Veríme, že ak bude Vaše hodnotenie negatívne, stomatológovi to pomôže v skvalitňovaní svojich služieb v budúcnosti.

Napíšte nám svoju skúsenosť

Vaše meno (nebude nikde zobrazené)

Váš email (povinné)

Zadajte meno stomatológa, ktorého sa to týka

Opíšte svoju skúsenosť so stomatológom

Pre overenie prepíšte tento kód do poľa nižšie Na použitie overenia CAPTCHA potrebujete mať nainštalovaný plugin Really Simple CAPTCHA.