Zubár Banská Bystrica

KAIROS DENTAL

Komplexná bezbolestná zubná starostlivosť

KAIROS DENTAL
4.7 (93.33%) 6 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Námestie Ludvíka Svobodu 3865/1

97517 Banská Bystrica

Ordinačné hodiny

Pondelok7:00 - 15:00

Utorok7:00 - 15:00

Streda7:00 - 15:00

Štvrtok7:00 - 15:00

Piatok7:00 - 15:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

 

Informácie o ambulancii

Ošetrenie vykonávame precízne, na vysokej odbornej úrovni a s úctou k pacientovi. Rozpoznaný problém sa snažíme čo najskôr vyriešiť. Používame kvalitné nástroje a prístroje, medzi ktoré patrí aj dentálny operačný mikroskop KAPS. Vďaka nemu vieme ošetrenie vykonať precíznejšie a kvalitnejšie. Bezbolestnosť výkonu je u nás samozrejmosťou. Prijímame nových pacientov, vrátane detí. Ošetrujeme pacientov aj jednorazovo.

Odporúčania pacientov

V ambulancií Dr. Lišku nájdete vysokú profesionalitu a veľmi - veľmi ľudský prístup k pacientovi. Ďakujem! E.K.

Kairos dental odporúčam všetkými desiatimi. Zubná ambulancia a vybavenie sú moderné a na vysokej úrovni. So samotným ošetrením som veľmi spokojný, bolo rýchle, bezbolestné a profesionálne (pod mikroskopom), ďakujem. I.P.

Ja mozem len odporucat, skvela komunikacia a pristup k pacientovi ako k cloveku, profesionalne osetrenie bez bolesti, moderne vybavenie, krasna cista nova ordinacia, zuby opravene tak, ze nevidno, ktory bol opraveny, pouziva mikroskop, zuby sa po opraveni opatovne nepokazia, nebolia….ja som mala ohromny strach zo zubara, po zmene zubara a osetreni tu si dokazem u zubara oddychnut, prestala som sa bat…no ohromny rozdiel a skvely pocit. Este raz dakujem za osetrenie. P.S.

Výborný prístup k pacientom. Som veľmi spokojný. Zatiaľ najlepší zubár k akému som chodil. P.K.

Profesionalita, výplne vyhotovené pod mikroskopom na nerozpoznanie od zdravého zubu, bez bolesti. J.B.

Moja osobná skúsenosť pri tomto zubárovi hodnotím 10/10 Pri mojom pôvodnom to bola katastrofa pri tomto som bol prvý krát a ostal som milo prekvapený Ako keď presadnete z felície do rolls-royce. B.P.