Zubár Košice

Schill Dental Clinic

Jedna z najmodernejších zubných kliník na Slovensku

Schill Dental Clinic
5 (100%) 1 hlas(ov)

Adresa ambulancie

Protifašistických bojovníkov 11 (Aupark 2.p.)

040 01 Košice

Ordinačné hodiny

Pondelok8:00 - 16:00

Utorok8:00 - 16:00

Streda8:00 - 16:00

Štvrtok8:00 - 16:00

Piatok8:00 - 16:00

Sobotaneordinujeme

Nedeľaneordinujeme

Zmluvné poisťovne

 

Informácie o ambulancii

Naša zubná klinika v Košiciach je dôkazom, že aj návšteva zubára môže byť príjemným zážitkom. Všetky zákroky u nás vyriešime na jednom mieste. Stačí sa objednať a na prvej návšteve zvládneme snímky, diagnostiku, dentálnu hygienu a dokonca aj prvý bezbolestný zákrok. Aby sme vám mohli garantovať termín podľa vašej predstavy, objednajte sa v predstihu a nečakajte na bolesť. Hneď ako vstúpite na kliniku, privíta vás milá recepčná a spolu vyplníte vstupný dotazník. Na počkanie vám zhotovíme röntgenový snímok, lekár stanoví diagnózu a vysvetlí, čo vás čaká. Navrhne vám možné alternatívy a dohodnete sa, kedy s liečbou začnete. Za svoju prácu ručíme 5-ročnou zárukou.

Odporúčania pacientov

Perfektné služby, môžem len odporučiť každému. Museli mi trhať 3 osmičky a bola som veľmi milo prekvapená. Prístup lekára bol veľmi ľudský, vedela som o všetkom čo sa deje, stále so mnou komunikovali, či je všetko v poriadku. Všetko sme si prešli na snímkach, presne mi vysvetlil postup, čo bude robiť. Strach, ktorý som mala na začiatku, musím priznať, že postupne opadol. Na recepcii mi všetko vysvetlili, presne som vedela za čo platím. Dokonca mi na druhý deň volali, či som v poriadku, nemám náhodou bolesti alebo príliš veľký opuch (čo je teda pri osmičkách bežné). Neviem či som zažila či už u lekára alebo hocikde inde takúto starostlivosť a milé chovanie ako tu. Ďakujem vám. Michaela Reichová

Ďakujem za promptné vyriešenie môjho problému. Zub sa mi odlomil včera, dnes ste ma vtesnali do programu dňa a teraz som už doma s novou polkorunkou- to je naozaj vynikajúci servis! Milica N.

Schill Dental Clinic navštevujem už niekoľko mesiacov. Starostlivosť som začala dentálnou hygienou a absolvovala som aj bielenie zubov jednak v domácom prostredí ale aj priamo na klinike. Bola som prekvapená, že to bolo celkom bezbolestné. Aktuálne si riešim na klinike skôr zdravotné aspekty svojich zubov a síce staré a zle vyplnené zubné korunky a zápaly, ktoré mi z toho vznikli. Musím vyzdvihnúť profesionálny prístup lekárov, predovšetkým MDDr. Tomáša Kučeru, ktorý so mnou absolvoval už niekolko dlhších "operácií", kde mi čistil zubné kanáliky a vymieňal korunky. Naviac ma milo prekvapilo, že zubné korunky mi na klinike vyrobia okamžite v priebehu desiatich minút, presne počas toho, ako si vypijem kávu. Erika Barkolová

Celý život som mala fóbiu zo zubárov, no v Schill Dental Clinic mi ukázali, že sa na ošetrenie dá tešiť. Môžem len a len odporúčať. Zuzana M.

Shill Dental Clinic odporúčam!  Mala som naozaj strach lebo som vedela že pôjde o extrakciu. Ďakujem za veľkú trpezlivosť a naozaj skvelý prístup. Som veľmi rada, že som išla na túto kliniku. Eva

Chcem sa veľmi pekne poďakovať celému personálu kliniky od úžasných, pracovitých a milých slečien na recepcii ktoré si vedia udržať úsmevy na tvárach aj keď majú totálne plné ruky práce, cez milé ochotné a zábavné sestričky ktoré mi vedia poradiť pustiť dobrú hudbu alebo sa porozprávať počas čakania na lekára, až po doktorov, za naozaj ľudský prístup, profesionalitu pri práci, radu,  priateľskosť a vždy dobrú atmosféru v ambulancii. Lukáš K.

Klinika s top prístupom. Expresný termín na konzultáciu a následne na ošetrenie, perfektný prístup od momentu vstupu na recepciu až po odchod z kliniky. Profesionálny a ľudský prístup lekára k 1,5 ročnej pacientke. Jana B.